Mzdy nám svěřilo už 155 firem.
A my máme radost, že rozhodnutí nelitují.

22 let děláme outsourcing mezd pro velké korporace i malé firmy. Přečtěte si, co o nás klienti říkají. A klidně si u nich zkušenosti ověřte.

 


Naši spokojení klienti

logo

Pro Leaseplan
pracujeme 19 let.

Naše společnost se stala historicky prvním korporátním klientem společnosti HAKO-MZDY. Tehdy to možná mohlo vypadat jako riskantní rozhodnutí, ale rozhodně jsme nikdy nelitovali. Profesionální a komplexní mzdový servis, vzorná spolupráce, velice vstřícný, lidský a flexibilní přístup rodinné firmy přesně vyhovuje našim potřebám a i mému naturelu.

Ing. Petr Mašek
Deputy financial director

logo

Pro MAXIMA pojišťovnu pracujeme 2 roky.

Se společností HAKO-MZDY jsme maximálně spokojení, zpracování mezd je na vysoké úrovni, rychlé a bezchybné. Spolupráce je moc příjemná, bezproblémová a vstřícná. Jsme rádi, že jsme si tuto společnost vybrali.“

Ing. Petra Holešáková

Compliance officer

logo

Pro Citfin
pracujeme 16 let.

Se společností HAKO-MZDY spolupracujeme již od roku 2007 a určitě v této spolupráci chceme pokračovat i nadále. Hlavním důvodem je velká profesionalita zaměstnanců, kteří vyřizují naše požadavky včas, s ochotou a bez chyb. Tuto společnost vřele doporučuji všem, kdo hledají kompletní služby externí mzdové účtárny, jelikož na HAKO-MZDY je spolehnutí.

Bc. Jitka Kasalová
HR manager

logo

Pro METMO
pracujeme 2 roky

Se společností Hako-Mzdy spolupracujeme již druhým rokem. Hledali jsme mzdovou účtárnus přátelskýmpřístupem, kde komunikace je základem vztahu.Důležitá pro nás byla odbornost, pečlivost, rychlost a prozákaznický přístup. Hako naše představy splnilo na 100%.Děkujeme za to, že se nám podařilo najít tak spolehlivého partnera se kterým je radost spolupracovat.Se službami jsem maximálně spokojena! 

PhDr. Aneta Mlejnková
HR Manager 

logo

Pro Toi Toi
pracujeme 14 let.

Vřele doporučujeme!

Lenka Tučková
Vedoucí ekonomického úseku

logo

Pro Pilulka
pracujeme 8 let.

Se společností Hako-Mzdy spolupracujeme již 8 let. Rychlost, flexibilita, spolehlivost a osobní přístup. Vše co je potřeba pro efektivní a dlouhodobou spolupráci. Maximální spokojenost!

Libor Plecháč
Provozní ředitel

logo

Pro Cargo-Partner
pracujeme 15 let.

Se společností Hako-Mzdy, s.r.o. spolupracujeme již několik let. Oceňujeme zejména profesionální přístup všech členů týmu, flexibilita a vstřícnost jsou samozřejmostí. Na jejich spolehlivý a rychlý servis se můžeme vždy spolehnout. Jako externí mzdovou účtárnu můžeme Hako-Mzdy, s.r.o. vřele doporučit.

Kateřina Petrová
Asistentka

logo

Pro ECU
pracujeme 9 let.

S firmou Hako-Mzdy s.r.o. spolupracujeme od roku 2014. Z našeho hlediska se jedná o 100% profesionalitu, vstřícnost a zajištění služeb na nejvyšší úrovni. Firma Hako-Mzdy s.r.o. je pro nás spolehlivým partnerem s velmi přátelskými vztahy. Vždy jsme se setkali pouze s ochotou a to i v případech, kdy bylo potřeba zajistit nadstandardní služby a poradenství.

Markéta Šafářová
Accounting

logo

Pro Metabo
pracujeme 16 let.

Naše firma dlouho hledala odborníka profesionála, který se specializuje na mzdovou agendu a toho našla ve firmě HAKO-MZDY, s.r.o. Odbornost, rychlost, spolehlivost.

Milan Landa
Jednatel

logo

Pro Paccar pracujeme 9 let.

Se společností Hako-Mzdy pracujeme od roku 2014, kdy byla společnost PACCAR Financial CZ s.r.o. založena. Oceňuji rychlost, flexibilitu a spolehlivost zpracování mezd. S poskytnutými službami jsem dlouhodobě velmi spokojena!

Martina Richterová
Financial Accounting Manager

logo

Pro Adlo
pracujeme 14 let.

Spolupráci s firmou HAKO-MZDY hodnotím jako velice efektivní. Hlavním rysem je profesionalita, pružnost a osobní přístup. Se službami jsme spokojeni již několik let a jsem přesvědčena, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Společnost HAKO-MZDY jako externí mzdovou účtárnu vřele doporučuji.

Martina Kajabová
Výkonná ředitelka

logo

Pro Auto-Tech
pracujeme 14 let.

Firma HAKO-MZDY se vyznačuje při zpracování mezd flexibilností a rychlostí při zachování přijatelných nákladů.

Ing. Petr Mrňavý
Jednatel

logo

Pro Lica
pracujeme 13 let.

Se společností HAKO-MZDY, s.r.o. jsme začali spolupracovat v červenci roku 2010. Pracovníci HAKO-MZDY, s.r.o. řeší zadané úkoly rychle a na vysoké profesionální úrovni.

Velmi si ceníme zejména osobního přístupu, pružnosti a vstřícnosti pracovníků společnosti. Pokud se již v rámci naší vzájemné spolupráce objevil nějaký nedostatek, ihned se začalo pracovat na jeho nápravě a odstranení. Na naší spolupráci se společností HAKO-MZDY, s.r.o. oceňujeme spolehlivost při zpracování mzdové agendy a flexibilnost při řešení nestandardních požadavků. Díky těmto kvalitám můžeme služby společnosti HAKO-MZDY, s.r.o. doporučit všem podnikatelům, kteří mají zájem o efektivní vedení mzdového účetnictví.

Ing. Olga Plachá
Jednatelka

Zajistíme špičkové
zpracování mezd i pro vás

Napište nám

Nabídku vám pošleme do 24 hodin.

Máme 155 spokojených klientů