Mzdy nám svěřilo už 155 firem.
A my máme radost, že rozhodnutí nelitují.

22 let děláme outsourcing mezd pro velké korporace i malé firmy. Přečtěte si, co o nás klienti říkají. A klidně si u nich zkušenosti ověřte.

 


Naši spokojení klienti

logo

Pro Leaseplan
pracujeme 19 let.

Naše společnost se stala historicky prvním korporátním klientem společnosti HAKO-MZDY. Tehdy to možná mohlo vypadat jako riskantní rozhodnutí, ale rozhodně jsme nikdy nelitovali. Profesionální a komplexní mzdový servis, vzorná spolupráce, velice vstřícný, lidský a flexibilní přístup rodinné firmy přesně vyhovuje našim potřebám a i mému naturelu.

Ing. Petr Mašek
Deputy financial director

logo

Pro MAXIMA pojišťovnu pracujeme 2 roky.

Se společností HAKO-MZDY jsme maximálně spokojení, zpracování mezd je na vysoké úrovni, rychlé a bezchybné. Spolupráce je moc příjemná, bezproblémová a vstřícná. Jsme rádi, že jsme si tuto společnost vybrali.“

Ing. Petra Holešáková

Compliance officer

logo

Pro Citfin
pracujeme 16 let.

Se společností HAKO-MZDY spolupracujeme již od roku 2007 a určitě v této spolupráci chceme pokračovat i nadále. Hlavním důvodem je velká profesionalita zaměstnanců, kteří vyřizují naše požadavky včas, s ochotou a bez chyb. Tuto společnost vřele doporučuji všem, kdo hledají kompletní služby externí mzdové účtárny, jelikož na HAKO-MZDY je spolehnutí.

Bc. Jitka Kasalová
HR manager

logo

Pro Cargo-Partner
pracujeme 15 let.

Se společností Hako-Mzdy, s.r.o. spolupracujeme již několik let. Oceňujeme zejména profesionální přístup všech členů týmu, flexibilita a vstřícnost jsou samozřejmostí. Na jejich spolehlivý a rychlý servis se můžeme vždy spolehnout. Jako externí mzdovou účtárnu můžeme Hako-Mzdy, s.r.o. vřele doporučit.

Kateřina Petrová
Asistentka

logo

Pro Toi Toi
pracujeme 14 let.

Vřele doporučujeme!

Lenka Tučková
Vedoucí ekonomického úseku

logo

Pro Pilulka
pracujeme 8 let.

Se společností Hako-Mzdy spolupracujeme již 8 let. Rychlost, flexibilita, spolehlivost a osobní přístup. Vše co je potřeba pro efektivní a dlouhodobou spolupráci. Maximální spokojenost!

Libor Plecháč
Provozní ředitel

logo

Pro ECU
pracujeme 9 let.

S firmou Hako-Mzdy s.r.o. spolupracujeme od roku 2014. Z našeho hlediska se jedná o 100% profesionalitu, vstřícnost a zajištění služeb na nejvyšší úrovni. Firma Hako-Mzdy s.r.o. je pro nás spolehlivým partnerem s velmi přátelskými vztahy. Vždy jsme se setkali pouze s ochotou a to i v případech, kdy bylo potřeba zajistit nadstandardní služby a poradenství.

Markéta Šafářová
Accounting

logo

Pro Metabo
pracujeme 16 let.

Naše firma dlouho hledala odborníka profesionála, který se specializuje na mzdovou agendu a toho našla ve firmě HAKO-MZDY, s.r.o. Odbornost, rychlost, spolehlivost.

Milan Landa
Jednatel

logo

Pro Paccar pracujeme pracujeme 9 let.

Se společností Hako-Mzdy pracujeme od roku 2014, kdy byla společnost PACCAR Financial CZ s.r.o. založena. Oceňuji rychlost, flexibilitu a spolehlivost zpracování mezd. S poskytnutými službami jsem dlouhodobě velmi spokojena!

Martina Richterová
Financial Accounting Manager

logo

Pro Adlo
pracujeme 14 let.

Spolupráci s firmou HAKO-MZDY hodnotím jako velice efektivní. Hlavním rysem je profesionalita, pružnost a osobní přístup. Se službami jsme spokojeni již několik let a jsem přesvědčena, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Společnost HAKO-MZDY jako externí mzdovou účtárnu vřele doporučuji.

Martina Kajabová
Výkonná ředitelka

logo

Pro Auto-Tech
pracujeme 14 let.

Firma HAKO-MZDY se vyznačuje při zpracování mezd flexibilností a rychlostí při zachování přijatelných nákladů.

Ing. Petr Mrňavý
Jednatel

logo

Pro Lica
pracujeme 13 let.

Se společností HAKO-MZDY, s.r.o. jsme začali spolupracovat v červenci roku 2010. Pracovníci HAKO-MZDY, s.r.o. řeší zadané úkoly rychle a na vysoké profesionální úrovni.

Velmi si ceníme zejména osobního přístupu, pružnosti a vstřícnosti pracovníků společnosti. Pokud se již v rámci naší vzájemné spolupráce objevil nějaký nedostatek, ihned se začalo pracovat na jeho nápravě a odstranení. Na naší spolupráci se společností HAKO-MZDY, s.r.o. oceňujeme spolehlivost při zpracování mzdové agendy a flexibilnost při řešení nestandardních požadavků. Díky těmto kvalitám můžeme služby společnosti HAKO-MZDY, s.r.o. doporučit všem podnikatelům, kteří mají zájem o efektivní vedení mzdového účetnictví.

Ing. Olga Plachá
Jednatelka

Zajistíme špičkové
zpracování mezd i pro vás

Napište nám

Nabídku vám pošleme do 24 hodin.

Máme 155 spokojených klientů